Аксесуари

Здоровий спосіб життя – це не тільки здорові продукти чи спорт. Це просто ваш повсякденний стиль – як ви одягаєтесь або як їсте. У цьому розділі ви знайдете пропозицію аксесуарів Coral Club, за допомогою яких ви підкреслите те, що для вас є найбільш важливим – здоров’я, спорт та екологія.

Стильні аксесуари Coral Club – чудове доповнення до здорового способу життя. Надайте шику елегантними та міцними пляшками для води KOR та обмежте випромінювання телефону завдяки Neutronik.

У нашій пропозиції ви знайдете аксесуари Coral Club з урахуванням ваших потреб – ви можете вибрати як колір (сірий, чорний, фіолетовий, синій, морський, зелений), матеріал (екологічний пластик або скло), так і форму (елегантну чи спортивну ) вашої нової екологічно чистої пляшки KOR.

У цьому розділі ви також знайдете продукт Neutronik, тобто пасивну антену, яка дозволить вам обмежити шкідливе випромінювання ваших пристроїв – будь то телефон, телевізор або монітор. Цей пристрій знижує електромагнітне навантаження на організм людини до безпечного рівня.

Ми гарантуємо, що наші аксесуари стануть надійним супутником у тренажерному залі, в офісі та на прогулянці.

Показано один результат