Про нас

Хто ми є?

Ми є незалежним дистриб’ютором продукції Coral Club. Наша робота народилася із пристрасті – ми зачаровані здоровим життям, спортом та красою. Перш ніж ми вирішили співпрацювати з Coral Club, ми протестували більшість продуктів на собі і щиро рекомендуємо їх усім і по сьогодні.

Follow Us

Партнерська зона - приєднуйтесь до нас!

Напевно, вам цікаво, що означає стати нашим партнером – всю інформацію можна знайти нижче.

Знижка на всі товари – Coral Club пропонує вам можливість придбати високоякісні оздоровчі товари за спеціальною клубною ціною. Зареєструйтесь на веб-сайті Компанії та отримайте знижку 20% на роздрібну ціну! 

Реферальний бонус – запросіть своїх друзів до Coral Club і отримайте 5% реферального бонусу за їх покупки!

Додаткова знижка з повернення готівки   – Після накопичення 500 бонусних балів ви отримаєте 10% відшкодування від суми всіх покупок! Зібравши 500 бонусних балів, ваш статус зміниться з Споживчого на Преміум споживача! Ви також отримаєте додатковий привілей – 10% знижку на повернення.

Використовуйте продукцію – дистриб’ютори Coral Club отримують не тільки бонус у розмірі 10-25% від обороту їхньої структури, але й відсоток від обороту своїх директорів. Оплатити особисті покупки можна бонусами (до 30% від вартості замовлення) з вигодою для домашнього бюджету. Якщо ви хочете, ви можете перетворити бонуси в гроші і отримати винагороду від компанії за виконану роботу. 

Як бачите – співпраця з нами – це не лише можливість знизити ціни на продукцію – багато хто з наших партнерів ставляться до роботи з нами як до додаткового або основного джерела досить непоганого доходу. Вас цікавить? Напишіть нам у чаті або у формі нижче!