Положення

Положення незалежного дистрибютора Coral Club – VashKoral

 1. VashKoral.com – це блог незалежного дистриб’ютора продуктів Coral Club і лише інформаційний веб-сайт, що рекламує продукцію Coral Club.
 2. Всі замовлення продуктів розміщуються на офіційному веб-сайті місцевого відділення Коралового клубу та доставляються безпосередньо Кораловим клубом.
 3. VashKoral.com не несе відповідальності за якість поставленої продукції, доставку або будь-які проблеми з продуктами чи послугами Coral Club.
 4. Веб-сайт VashKoral.com не продає та не продає жоден з продуктів, описаних тут, і товари, описані тут, не є пропозицією у значенні закону.
 5. Використання Веб-сайту призводить до автоматичного прийняття положень цього Регламенту.
 6. Веб-сайтом можуть користуватися лише дорослі, які в повній мірі усвідомлюють свої рішення щодо здоров’я та наслідків вживання дієтичних добавок та факту використання самого веб-сайту. Адміністратори не несуть відповідальності за використання веб-сайту неповнолітніми.
 7. Всі тексти, що містяться на веб-сайті, носять лише інформаційний характер, і їх не можна розглядати як медичну консультацію, а також не можна розуміти як основу для: • надання медичних послуг у значенні Закону від 5 грудня 1996 року про професію лікаря та стоматолог (Журнал. 1997, № 28, пункт 152, із змінами) та Закон від 15 квітня 2011 року про медичну діяльність (Журнал законів 2011 року, № 112, пункт 654, із змінами) • огляд пацієнта протягом значення Закону від 5 грудня 1996 р. професія лікаря та стоматолога (Dz. U. 1997. № 28, поз. 152 із подальшими поправками.) • показання до застосування лікарських засобів, • вказівки щодо способу застосування медичні вироби, • відсутність необхідності проходити медичні процедури та терапію, • інформація про те, що лікарські засоби мають виключно або переважно властивості косметики, продуктів харчування чи інших споживчих товарів, • діагностика та терапія.
 8. Всі продукти від VashKoral.com не можуть розглядатися як основа для лікування, діагностики або профілактики будь-якого захворювання.
 9. Веб-сайт не надає медичних рекомендацій на жодному каналі, а також не несе відповідальності за будь-які наслідки використання продуктів, описаних на ньому. Користувач веб-сайту автоматично приймає цей факт.
 10. Перед використанням будь-якого продукту обов’язково проконсультуйтеся зі своїм лікарем, адміністратори не несуть відповідальності за відсутність медичної консультації або рекомендації лікарів.
 11. Вся інформація на веб-сайті є приватною думкою – наслідки вживання дієтичних добавок можуть відрізнятися від людини до людини.
 12. Вся інформація, представлена ​​тут, була зібрана добросовісно та з надійних джерел, таких як веб-сайт Українська дистрибютора продукції Coral Club
 13. Ми використовуємо на веб-сайті інструменти відстеження, такі як Google Analytics або Hotjar, щоб надати вам найкращий досвід
 14. Веб-сайт гарантує захист персональних даних, які він отримує від Coral Club, ми також можемо використовувати SMS та адресу електронної пошти для інформування про нові продукти або послуги.
 15. Інформація, що міститься на цьому Веб-сайті, не є юридично обов’язковою та не являє собою пропозицію, в тому числі у значенні ст. 66 § 1 Цивільного кодексу.
 16. Веб-сайт VashKoral.com не продає та не продає жоден з продуктів, описаних тут, і товари, описані тут, не є пропозицією у значенні закону.