КОРАЛОВА ВОДА

20% ЗНИЖКИ

НА КОРАЛОВІЙ КОПАЛЬНІ ПІСЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ

КОРАЛОВА ВОДА

Море є багатим джерелом їжі та мінералів, в якому життя процвітало протягом багатьох століть. Але його глибина приховує щось більше – секрети кращого здоров’я та довголіття, від яких ми також можемо отримати користь. Протягом тисячоліть у морі утворюються (шар за шаром) шари коралового піску, дуже багатого мінералами. Коли корал гине, його виносить море, щоб остаточно відпочити на дні корала. Тут він накопичується протягом століть, щоб після вивітрювання та збагачення перетворитися на скам’янілий кораловий пісок.

Серед кристалічних вод японського архіпелагу Нансей лежить група древніх островів, відомих сьогодні як Окінава. Там ви зможете помилуватися одними з найбільш чудових і родючих коралових рифів у світі.

Продукт Coral Mine , завдяки якому ви можете створити коралову воду у власному будинку, можна придбати ТУТ!

ПИТНА КОРАЛОВА ВОДА

Багато жителів цих районів мають прекрасне здоров’я. Вони живуть, грають і працюють на березі моря. Вони користуються його перевагами, ведучи власні ферми та вживаючи їжу, яку вони виробляють. Дослідження, проведені серед цих людей, показують, що вони не тільки живуть довше, ніж хто-небудь у світі, але й менше страждають на рак, серцеві захворювання, діабет та артрит. та інші дегенеративні захворювання. Якість їхнього життя в старості здається кращою, ніж де-небудь ще у світі. Багатьом людям у довговічних селах Окінави від 80 до 115 років.

Багато вчених та лікарів приїхали на острів, щоб відкрити секрети здоров’я та довголіття цих людей. Вони виявили, що джерелом міцного здоров’я окінавців є не лише важкі фізичні вправи або здорове харчування. Вода, яку вони п’ють, виявляється основою. Таку воду, яку вони п’ють на острові, не можна знайти ніде в світі. Коли йдуть дощі, вода просочується через архаїчні відкладення, збираючи мінерали та інші елементи, що збагачують кальцій і магній. Навіть сьогодні люди можуть отримувати питну воду з природних джерел, таких як ті, що знаходяться на Окінаві.

Ви також можете пити здорову воду, використовуючи продукт, доступний  ТУТ!

КОРАЛОВА ВОДА - ВЛАСТИВОСТІ ТА ЗАСТОСУВАННЯ

Після майже 20 років досліджень вчені виявили, що невелика кількість окінавського коралу, доданого до будь-якої рідини, може мати значний вплив на наш організм. Вода – найважливіша речовина, яка підтримує життя людини. Наше тіло складається на 70% з води, тоді як вміст води в крові сягає 90%. 

Кров відповідає за транспортування поживних речовин до кожної живої клітини. Коралова вода може допомогти очистити часто вживану питну воду. Для боротьби з хворобами наше тіло потребує води з високим рівнем рН. Для того, щоб показати, наскільки важлива правильно збалансована вода для життя, досить згадати, що краби гинуть у воді з рН 6, риби 3, і все життя зупиняється, коли рівень рН дорівнює 2,5.

Провідні біохіміки та фізіологи визнали правильний рівень рН та кислотно-лужний баланс найважливішими аспектами збалансованого та здорового організму. Скам’янілий корал підвищує рН води і робить її більш лужною. Додавання коралів до води нейтралізує будь-які забруднення у воді та збагачує її важливими мінералами та кальцієм, які часто видаляються під час обробки на місцевій водоочисній станції. 

Навіть воду, забруднену хлором, бактеріями, водоростями, важкими металами та фтором, можна обробити коралами. Завдяки їх роботі коралова вода отримує дуже добрі думки серед людей, які її використовують.

КОРАЛОВА ВОДА: Дослідження та дослідження

КОРАЛОВА ВОДА - ДУМКИ

Крістіна, 25 lata

На мій погляд, коралова вода допомагає очистити організм і підтримувати належний рівень рН в організмі, що робить мене здоровим і активним“.

Катя, 37 lata

Моя думка про коралову воду? Існує стародавнє японське пророцтво, яке говорить, що скарб з’явиться з моря навколо Окінави. Коралова вода – це скарб для мого здоров’я”.

Алекс, 44 lata

„Моя думка? Оскільки я п’ю коралову воду, я здоровий і веду активний спосіб життя”.

КОРАЛОВА ВОДА - ЦІНА

coral mine

Coral Mine – це натуральний продукт, виготовлений в Японії з копалин глибоководних коралів, що мешкають в Японському морі поблизу островів Окінава та Токуносіма. 

Викопний порошок коралів склерактини, який є основним інгредієнтом Coral Mine, є дуже багатим джерелом кальцію та магнію. Застосовується для збагачення питної води вищезазначеними мінералами, які сприяють підтримці здоров’я кісток і зубів та кращій роботі м’язів.

КОРАЛОВА ВОДА - ДЕ КУПИТИ?

Нижче ви знайдете посилання на магазин продуктів для створення “коралової води”. Ціна на коралову воду з’явиться після реєстрації. Зареєструйтесь, щоб отримати знижку 20% на придбання товару.