Дійте швидко та ефективно на імунітет

Дійте швидко та ефективно на імунітет

Дійте швидко та ефективно на імунітет

Людське тіло схоже на надзвичайну живу машину, оснащену системою саморегуляції та захисту. Стійкість є важливою її частиною. Однак секрети цієї машини до сьогодні не розкриті. Більше того, значна кількість людей навіть не підозрює про внутрішні та чудодійні сили власної “машини”.

Загальновідомо, що наше тіло має багато рівнів захисту, великий потенціал для регенерації та самовідновлення та дуже високий ступінь пристосованості. З цієї причини кожен з нас безпосередньо відповідає за власний організм, а також за його нормальне функціонування.

Однак більшість людей виявляють, що при появі болю їх першим кроком є ​​своєчасне звернення до лікаря. Чому? Бо робота лікаря – вирішити проблему зі здоров’ям, яка вже виникла. А хто безпосередньо відповідає за усунення першопричин і запобігання появі нових проблем зі здоров’ям? Ми! 

ДИВИТИСЬ ТУТ комплексний пакет імунітету – комплект імунітету  , виготовлений фахівцями Coral Club .

Чому ми хворі?

Незбалансований спосіб життя та шкідливі для здоров’я звички призвели до появи значної кількості хронічних захворювань. Водночас сучасна медицина зробила величезний стрибок у галузі діагностики, трансплантології та хірургії, але хронічні захворювання залишаються актуальною проблемою. 

Хоча деякі сучасні препарати діють на уражені органи (особливо симптоми), варто пам’ятати, що людський організм – це комплекс із дванадцяти систем органів, які функціонують як єдине ціле. 

Ми хворіємо дуже часто, тому що надаємо великого значення лікуванню певного симптому та органу, не концентруючи власну увагу на всій системі. 

Наприклад – ми занадто сильно зосереджуємось на симптомах та їх усуненні – головному болі, слабкості, втомі, недосипанні, і ми значно рідше аналізуємо причину цих симптомів.

Знаючи причину, ми можемо діяти в основі проблеми, полегшуючи її усунення. Крім того, ми запобігаємо його розвитку та переростанню в інфекцію, а потім і в більш складну хворобу.

Як прихильники регуляції імунної системи, фахівці Coral Club рекомендують такі дієтичні добавки, як Супер Флора , Асимілятор , Спіруліна , Хлорела та По Д’Арко 

Найважливішим елементом нашої “машини”, на який ми можемо впливати безпосередньо, є ІМУНІТЕТ. Ми говоримо про імунну систему, яка ідеально організована для виконання своєї основної функції: захисту.  ПЕРЕГЛЯНУТИ комплексний пакет імунітетів, створений спеціалістами Coral Club.

Дійте швидко та ефективно на імунітет!
Дійте швидко та ефективно на імунітет!

Що таке імунітет?

Імунна система – це захисна система господаря, яка включає безліч біологічних структур та процесів в організмі, що захищають від хвороб. Коли вона працює належним чином, імунна система виявляє безліч різних факторів, які називаються патогенами, вірусами або паразитами, а потім нейтралізує їх шкідливий вплив на здорові тканини організму.

Органи, що входять до складу імунної системи:
 • Мигдалини та мигдалини
 • Лімфатичні вузли;
 • Селезінка;
 • Лімфоїдні бляшки Пеєра;
 • Костний мозок.

Органи імунної системи в сукупності утворюють наші основні захисні клітини, які називаються лімфоцитами, також відомими як білі кров’яні клітини.

Як працює імунітет?

Як тільки організм атакується інфекцією (наприклад, патогенними бактеріями, такими як мікроби або віруси, які намагаються потрапити в нього), лімфоцити починають виробляти антитіла. Антитіла – це ряд білків, які захищають наш імунітет. Вони нападають на “загарбників” і ведуть з ними справжню боротьбу.

Тільки тоді, коли імунна система здорова, а лімфоцити сильні і в необхідній кількості, битва виграна!

Поки лімфоцити стоять на передньому краї нашого здоров’я в крові, в клітинах внутрішніх органів знаходяться їх «товариші» – макрофаги, завдання яких – «негайно» зупинити потрапляння бактерій до тканин.

Як прихильники протизапального спектру, фахівці Coral Club рекомендують ліпосомальний куркумін , Omega 3/60 , Coral Boswellia або MSM .

Кожен з нас несе пряму відповідальність за створення умов, необхідних для того, щоб наш організм функціонував якомога ефективніше на рівні системи. Чому? Тому що набагато простіше і ефективніше запобігати захворюванням (а не лікувати їх пізніше), а медицина може підтримати лише основний процес, над яким ми повинні постійно і обов’язково працювати над собою. 

Як швидко отримати імунітет?

Як ми знаємо з простої концепції здоров’я всього за 5 кроків, необхідний комплексний підхід до здоров’я. Коли ми чітко дотримуємося послідовності цих кроків, нам вдається активувати внутрішню «машину» здоров’я, в якій кожна система органів виконує свою функцію належним чином. Таким чином, наш організм стає гармонійною та добре захищеною системою.

То як швидко розвинути імунітет за 7 простих та ефективних кроків?

 1. Позитивне мислення

Коли кожен день – це новий виклик, і ви замислюєтесь, як з ним боротися, пам’ятайте, що ваш психічний стан та позитивне ставлення мають вирішальне значення для правильного функціонування вашого тіла. Доведено, що при сильних емоційних стресах збільшується вироблення гормонів стресу – адреналіну та кортизолу, а також ацетилхоліну, також відомого як «послаблюючий гормон». Це робить імунну систему людського організму більш вразливою.

 1. Чисте повітря

Регулярне провітрювання кімнат не тільки необхідно, але і обов’язково! Чисте повітря покращує вдихання і дихання і, відповідно, процес виробництва і транспортування чистого кисню до мозку.

 1. Спорт

Спортивна вправа – це тренування та активізація діяльності всіх систем. Таким чином ми позбавляємося від токсинів природним шляхом.

 1. Зрошення

Вживання необхідної кількості лужної води допомагає швидко вивести з організму метаболічні відходи.

 1. Здорове харчування

Дієта, багата овочами, також більше сприяє зменшенню закислення в організмі. Це збільшує енергію організму і підтримує імунну систему. Він також поповнює організм необхідними ферментами та вітамінами.

 1. Низьке споживання цукру

Цукор сприяє благополуччю збудників хвороб, зокрема вірусів. Ця речовина також має прямий вплив на ослаблення імунітету. 

 1. Натуральні добавки

Хоча здорове харчування допомагає забезпечити ваше тіло певною кількістю вітамінів і мінералів, дієтичні добавки можуть забезпечити вас багатьма важливими поживними речовинами, яких зазвичай немає у вашому щоденному раціоні або їх дуже мало. У більшості випадків натуральна дієтична добавка забезпечить необхідне споживання мікроелементів, необхідних вашому організму, включаючи профілактику та належне функціонування кожної системи органів.

Coral Club розробив складну, просту та ефективну систему, що керується поетапно і базується на вражаючих результатах та 22-річному досвіді фахівців світового класу в цій галузі. Цей комплекс допомагає створити всі необхідні умови для здорового організму.

І завжди пам’ятайте, що ви – володарі свого тіла та свого добробуту 🙂 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *